İş Kulübü Eğitimi

Eğitimimizde kariyerine başlangıç yapacakları desteklemek, staj ve iş arama süreçlerinin daha iyi yönetilip bilinçli bir şekilde staj ve iş aranabilmesinin sağlanması amaçlanmaktadır. Eğitimimizde işgücü piyasalarının beklentileri ve mevcut durumuna, mezun olmadan önce neler yapılması gerektiğine, nasıl özgeçmiş oluşturulacağına ve mülakatta nelere dikkat edilmesi gerektiğine değinilecektir.
Eğitimimizi Türkiye İş Kurumu’nda İş ve Meslek Danışmanı olan Ümran ÇOKER verecektir. Youtube üzerinden gerçekleşecek eğitimimizin katılım formunu doldurmayı unutmayın!

Excel Eğitimi

Eğitimimizde her meslek grubuna hitap edecek özellikte olan; karmaşık bilimsel dataların analiz edilmesi, finansal tabloların yorumlanması, akademik problemlerin çözümü gibi birçok alanda kullanılan Microsoft Excel’in özellikleri ve fonksiyonları anlatılacaktır.
Eğitimimizi Kıdemli Eğitim Uzmanı, Microsoft Office Danışmanı İlker SÖNMEZ verecektir. Zoom üzerinden gerçekleşecek eğitimimizin katılım formunu doldurmayı unutmayın!

PCB Tasarım Eğitimi

Circuit Studio profesyonel PCB aracıdır. 25 yıllık Altium Ar-Ge deneyimi üzerine inşa edilmiştir ve kullanıcıların tasarımlarını daha hızlı ve daha kolay yapabilmesi için modern bir arayüze sahiptir. Kullanıcıya, en başından itibaren ayrıntılı ve kapsamlı şematik tasarımlar oluşturma ve bunları kart yerleşimi için bir PCB ile hızlı bir şekilde senkronize etme esnekliği sağlar.

Git ve GitHub Eğitimi

EEMK olarak stajların ve projelerin online olarak ilerlemesi nedeniyle önemi artan versiyon kontrol programlarının içeriği öğrenmek ve bir yazılım projesinde nasıl ortaklaşa çalışabileceğimizi göstermek amacıyla düzenlediğimiz Git ve GitHub Eğitimi ile karşınızdayız. Trendyol’da Yazılım Geliştirici olarak görev yapan Ahmet Buğra Çakıcı eğitmenliğinde gerçekleşecek olan eğitimimize katılmak için Git ve GitHub Eğitimi Katılım Formu’nu doldurmayı unutmayın.

Genel Arduino Eğitimi 2.Oturum

EEMK olarak eğitimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mühendislik öğrencilerinin projelerinde çokça kullanılan ve mikroişlemci alanına giriş için uygun görülen Arduino Programlamaya giriş yapacağımız Genel Arduino Eğitimi’ne katılmak için formu doldurmayı unutmayın.

Genel Arduino Eğitimi 1.Oturum

EEMK olarak eğitimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Mühendislik öğrencilerinin projelerinde çokça kullanılan ve mikroişlemci alanına giriş için uygun görülen Arduino Programlamaya giriş yapacağımız Genel Arduino Eğitimi’ne katılmak için formu doldurmayı unutmayın.

Genel Proje ve Robotik Eğitimi

Eğitimlere kaldığımız yerden devam ediyoruz. Proje seçimi, yarışmalara başvuru süreçleri, proje yapım aşamaları gibi teknik konularla beraber takım çalışması, görev dağılımı, toplu ve bireysel sorumluluklar gibi proje yönetimine dair konuları da içeren Genel Proje Eğitimi için katılım formunu doldurmayı unutmayın.